Söz Ayakkabı Modelleri 2016

Ucu Açık Kırmızı Yüksek İşlemeli Topuklu Söz Ayakkabı Modelleri
Ucu Açık Kırmızı Yüksek İşlemeli Topuklu Söz Ayakkabı Modelleri

Söz ayakkabı modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar, en uyumlu tercihler için detayları görselleri ile sizlerle paylaşacağız.

Seçim yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta sözlünüz ile boy uyumunuz. İlle yüksek topuklu olacak diyer bir şey diretmenin emin olun bir anlamı yok. Boyunuzun erkekle uyumlu olması en makbul olanıdır. Buna göre uzun ince topuklara karar vermenizde fayda vardır.

Kırmızı ve beyaz renkler söz ayakkabıları için her zaman favori renkler olmuştur ve bu sezonda böyle devem etmektedir. Seçim yaptığınız söz abiyesi veya elbisesine uyumlu olarak tercihiniz netleşir. Tavsiyemiz koyu tonların altına kırmızı zarif bir söz ayakkabı tercihinde bulunmanız, açık renklerin altına beyaz bir söz ayakkabısı tercihinde bulunmanız olacaktır.

İşlemeli tasarımlar ile ucu açık modeller oldukça asil durmakta. Özellikle küçük zarif parlak taş işlemeli tasarımlar oldukça şık duracaktır.

Söz ayakkabı modelleri 2016 yazımızda seçim için püf noktaları sizlerle paylaştık, ayrıca sizlere ilham vereceğini tahmin ettiğimiz Nişan ayakkabı modelleri 2016 yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir