Söz İçin Kısa Elbise Modelleri 2016

En Yeni Mini Söz Elbise Modelleri
En Yeni Mini Söz Elbise Modelleri

Genç kızlar en heyecanlı oldukları günlerden birisi olan söz günlerinde muhakkak en şık olmak isterler. sizlerle paylaştığımız Söz elbise modelleri 2015 yazımızda yer alan sizlere ilham verici elbise modellerine tıklayarak bir kez daha bakabileceğinizi hatırlattıktan sonra 2016 yılı için öne çıkan kısa söz elbise modellerine bir göz atalım.

Genç kızların özellikle müstakbel sözlüleri ile uyumlu bir tercihte bulunmaları ilk öncelik olarak karşımıza çıkmakta. Söz merasimi için aile içi veya daha geniş katılımlı bir organizasyonlarda tercihiniz çok farklılaşacaktır. zira aile arası bir söz için daha sade ve düz tasarımlar tercih edilebilecekken, kalabalık bir organizasyon için biraz daha ihtişamlı bir model seçebilirsiniz.
En güzel söz için kısa elbise modelleri 2016 için kırmızı, beyaz, krem renkleri ön plana çıkmakta. Özellikle güpür işlemeli tasarımlarla iddianızı arttırabileceksiniz.
Aile içi bir organizasyonda aşırı dekolte ve süper mini tarzı yerine daha diz hizasında midi boy elbise modellerinin tercihi şık duracaktır.
Özellikle etek, omuz ve göğüs işlemelerin çok şık duracağı elbise modelleri için sizlere ilham verecek modellere bir göz atalım:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir