Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri 2017

En Güzel Spor Tarz Gelin Ayakkabısı Modelleri
En Güzel Spor Tarz Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabı modelleri hep alışagelen, beyaz, yüksek topuklu dantel işelemeli konsepte mi olmalı? Bu sorunun cevabı dünya modasında tabi ki hayır şeklinde olurken, ülkemizde ise yeni yeni başka konsept ve tarzlarda da olabilir şeklinde cevaplanmaya başladı.

İlk başlarda her ne kadar spor tarz gelin ayakkabısı modelleri daha çok çılgın gelinlik konsepti ile bağdaşlaştırılsada, yeni sezonda uzun süre ayakta kalan gelinler için kurtarıcı rolünde olmaya başlamıştır.

Renk tercihi olarak ağırlıkla beyaz ve tonları tercih edilirken, sarı, mor, kırmızı, mavi ve türevleri olacak seçeneklerde oldukça revaçta olacaktır. Şimdi dünya genelinde en tarz spor gelin ayakkabısı modellerini sizlerle paylaşarak kafanızda yer alan modelin daha fazla netleşmesini sağlamaya çalışalım:

Spor gelin ayakkabı modelleri denildiğinde damat beyinde aynı tasarımdan kullanması demek uzun süre dillerde dolaşacak bir kombin anlamına gelmektedir. Başta avrupa olmak üzere bir çok ülkede son dönemlerde moda olan spor gelin ayakkabısı ve spor damat ayakkabısı kombinleri için ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanması, bunu ilk kullanacakların düğünlerinin uzunca bir süre dilden dile konuşulması anlamına da gelecektir.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel spor tarz gelin ayakkabısı modelleri için en beğendiğiniz kombini kendi düğününüzde uygulamanız dileğiyle, hepinize bir ömür boyunca mutluluklar dileriz…

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir