Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016

En İhtişamlı Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016
En İhtişamlı Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016

Dantelli gelinlik modelleri her genç kızın rüyalarını süsleyen her daim her sezon en moda gelinlik tasarımları arasında bulunan tasarımlardır. Hele ki birde Fransız dantel işlemeler tercih edilirse bu tarz gelinlik modelleri için tek kelime ile mükemmel yorumlarını rahatlıkla yapabiliriz. Peki her genç kızın rüyasını gördüğü dantel gelinlikler için tesettür tarzı tasarımlarda nelere dikkat edilmelidir?

Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016, ilk olarak gelin başından başlayarak ele alacak olursak, sade bir gelin başı tercih etmek isteyenlere tavsiyemiz gelinliğin mutlaka göğüs kısmında dantel işleme detaylarına yer vermeleri yönünde olacaktır. zira sadece taç kısmının ucu ve etek ucu dantel işlemeleri biraz sönük kalacaktır. Dantel işlemeler daha çok gösterişli modellerde karşımıza çıkmaktadır bunun içindir ki daha çok iddialı ve gösterişli bir tarz benimseyenler tercih etmelidir. Bu noktada hayatımda bir kez avleneceğim prensibinden yola çıkan genç kızların neden dantel tasarımlara yöneldiğini anlamak zor değildir.

Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016, için bir kaç önemli püf nokta ise,

dantel işlemelerle boncuk süslemelerin birlikte iyi bit kombin oluşturduğu,

kemer detayların dantel işlemeleri daha bir hoş gösterdiği,

tül detaylarla entegre olan dantellerin çok zarif durduğu.

İşte birbirinden şık bu yıl öne çıkan Tesettür Dantel Gelinlik Modelleri 2016 için tasarımlar:

Bir diğer yazımız olan Kalp Yaka Gelinlik Modelleri 2016 başlıklı içerikte 2016 Kalp Yaka Gelinlikler ve Gelinlik Modası 2016 hakkında bilgiler yer alıyor.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir