Tesettür Gelinlik Modası 2016

Tesettür gelinlik modası 2016, her genç kızın hayallerini somutlaştırmak için rüzgar gibi esiyor. En büyük firmalardan en elit gelinlikçi butiklerine kadar koleksiyonların sergilenmesi başlandı. Peki tesettür gelinlik modası 2016 hangi trendlerle karşımıza çıkmakta.

Her bayanın beyazlar hayaline ulaşmak için kurduğu planlarında bir düğün ve muhteşem bir gelinlik bulunmakta. İşte tesettür gelinliklerini seçerken 2016 modasında ön plana çıkacak olan püf noktalar:

Fransaz Dantelli Modeller:

Gelinlik modellerine en çok yakışan süslemeler en güzel Fransız dantel süslemeleri olarak karşımıza çıkıyor. Fransız dantelli işlemeler özellikle eşarp ve kol süslemelerinde oldukça zarif durmakta. Tesettür gelinlik modası 2016, fransız dantel süslemeleri ile oldukça şık bir şekilde kendini gösteriyor.

Sade ve Zarif Modeller:

Tesettür gelinlik modası 2016, genç kızların asaletini yansıtmaları için sade ve bir o kadar zarif modellerle karşımıza çıkmakta. Düz kesim olan sade ve asil modeller tesettür gelinlik modası 2016 yılı için dikkat çekiyor. Bir çok büyük firmanın yanı sıra çok elit butiklerde bu konuda oldukça başarılı. Bu yüzden büyük firmalar kadar tesettür gelinlik modası 2016 yılı için butiklerinde hakkını vermek lazım.

Prenses ve A Kesim Gelinlik Modelleri:

Genç kızların en büyük hayali olan beyazlar, tesettür gelinlik modası 2016 için prenses model ve A kesim tarzı gelinlikleri ile oldukça popüler olacak. Özellikle kaliteli kumaşlarla olan havalı uçuşan modeller tesettür gelinlik modası 2016 yılı için ön plana çıkacak.

Son olarak tesettür gelinlik modası 2016 yılı için fiyat aralığına bakacak olursak ortalama olarak 2 bin 500 TL’den başlayarak fraznsız dantelli gelinliklerde bu aralık şık tasarımlar için 5 bin TL civarına çıkabilmekte.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir