Tesettür Nikah Elbise Modelleri 2016

Balık Etek Tesettür Nikah Elbise Modelleri
Balık Etek Tesettür Nikah Elbise Modelleri

Nikâh törenleri çiftler için ayrı bir heyecandır. Özellikle genç bayanların en çok hayalini kurduğu nikâh törenlerinde ne giyineceklerine dair fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. Hepinize faydalı olmasını umarız…

Öncelikli Olarak Zerafet

Tesettür Nikâh elbiseleri modelleri 2016, tercihlerinizi yaparken önceliğinizin zerafet olmasını bunuda dantel işleme detayları ile yakalayabileceğinizi söyleyebiliriz. En güzel dantel süslemeli nikah elbise modelleri bayanların gözdesi halinde. 80’lere dönüş modasıda diyebileceğimiz vintage modelleri çok konuşulacağa benziyor. Özellikle beyaz dantel işlemeli elbiselere uyumlu seçim yapacağınız tesettür modeli çok önemli. İpek sade düz bir renk ile kemer detaylı elbise modellerine kombin yapabileceğinizi, bunun dışında şık ayakkabı, çanta ve eşarp kombinlerinize dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Nikâh Konseptiniz Önemli

Eğer geniş katılımlı şık bir tören düzenliyorsanız ince, değerli taş süslemeleri ile mutlaka gözleri kamaştıracaksınız. Fakat daha az katılımlı aile arası bir tören istiyorsanız sizlere tavsiyemiz krem renginde sade bir elbise modeli olacak. İşte sizlere fikir vermesi açısından seçtiğimiz en güzel tesettür nikah elbise modelleri 2016:

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir