Ucuz Düğün Yapmanın Püf Noktaları

En güzel heyecandır, düğün… Bütçe olarak çok kısıtlı bir kısım ayırabileceğiniz düğün için sizlere altın tavsiyelerde bulunacağız.

En Güzel Düğün Salonları

En büyük para gerektiren kısım düğün salonu seçimidir. Bunun için sezon sonu yani yaz dışı düğün salonu tutmak mantıklı olanıdır. İllede hafta sonu düğün yaptıracağım diye diretmeyin, hafta içi düğün salonları yarı yarıya indirimli olur. Ve erken rezervasyon çok ama çok önemlidir, bunu kesinlikle unutmayın.

Düğününüzü yemekli veya şeklinde yapmak zorunda değilsiniz. Düğün salonlarının sunduğu paket programlarda pasta, limonata dahil seçim yapabilirsiniz.

Ufak gibi gözüken fakat çok fazla harcamaların olduğu, davetiye, düğün alış verişi gibi konularda, pazarlık yapmaktan çekinmeyin. Hatta tavsiyemiz elbise, ayakkabı alırken mümkünse düğün için olduğunu özellikle belirtmeyin, veya müstakbel eş adayınızdan çekinerek pazarlıksız almayın.

Düğün Davetiye Örnekleri
Düğün Davetiye Örnekleri

Herkesi çağırmak zorunda değilsiniz, küçük ama çok şık bir yer tutabilirsiniz, özel kameracı, özel müzisyenler şart değil. Salonun standart müzik ekibi hatta cd dahi olabilir müzik konusunu halledebilir, yakınlarınızdan dahi birine kamera işini rica edebilirsiniz. Unutmayın ki çoğunuz nişan ve kına gecenizde özel kameraman yerine bu işi az çok bilen kuzenlerinizden rica etmişsinizdir.

Düğün Salonu
Düğün Salonu

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir