Uzun Nişan Elbiseleri 2016

Kısa nişan elbiseleri yazımız ile birlikte uzun nişan elbiseleri 2016 tercihinde bulunmayı düşünenler için avantajlardan bahsederek en şık tasarımları sizlerle paylaşarak ilham vermeye çalışacağız.

Uzun nişan elbiseleri 2016 için avantajlardan ilk olarak güpür detaylı tercihlerle oldukça asil bir seçim yapabileceğinizi hatırlatmak önemli bir noktadır.

Özellikle feminen tarz severler için tül detaylar ve şık bir duruş yakalayabileceğiniz uzun nişan elbiseleri için renk tercihi oldukça önemlidir. Açık tonlar için tercih özgürlüğü size kalmışken, kilolarını kendilerine dert edenler için mutlaka siyah ve koyu tonları tercih etmelerinde hatta fazlalıkları olduğunu düşündüğünüz bölgeler için özellikle kabartma tasarımlardan yararlanmakta faydanın bulunabileceğiniz söylememiz de yarar olacaktır. Yazımızın sonunda kilolu bayanlar için özellikle beğenebilecekleri şık tasarımlara yer verdik.

Özellikle uzun nişan elbiseleri 2016 için en trend renk olarak mavi tonları beğendiğimizi söylemeliyiz. Mavinin her tonu özellikle işlemeler ve parlak taşlarla başka bir güzellik oluşturmakta.

Özellikle kilo problemi olanlar için birbirinden şık tasarımlar olarak ise beğenebileceğiniz sizlere ilham verecek tasarımları şu şekilde sunabiliriz.

Sizin tercihiniz kadar eşinizinde uyumlu bir kombin oluşturması oldukça önemlidir. Bunun için kendi elbise tercihinizden sonra eşinizin kıyafet tercihine karar vermenizde fayda olacaktır.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir