Yüz Görümlüğü Hediyesi Ne Olabilir

Yüz görümlüğüYüz görümlüğü nedir yazımızda sizlerle konu ile ilgili bilgiler sunmuştuk. Bu yazımızda sizlerle yüz görümlüğü hediyesi ne olabilir önerilerini sizlerle paylaşacağız. Her ne kadar yüzgörümlüğü  gelin için olsada o gece Gelin hanımdan da hediye verilir. Gelin damada, damat geline neler alabilir birlikte bakalım:

Damat’tan Geline Yüz Görümlüğü Hediye Önerileri

En klasik hediye 5 tane cumhuriyet altınla ‘beşi bir arada’ denilerek başlanabilir. Diğer bir klasik ve hoş olacak hediye ise iddialı bir bilezi olabilir. Yöreden yöreye değişkenlik gösterse de Trabzon burmasını beğenmeyecek gelin yoktur zannederiz. Bunun yanı sıra bir çok güzel markanın sunduğu takı setleri olabilir. Altınbaş, Gold, Altınsay… başta istanbul travestileri olmak üzere zarif koleksiyonlar olabilir. Eğer daha uygun bir şeyler düşünürseniz tek bir kolye tercihi de hoş olabilir.

Ziynet eşyalarına ek olarak zarif bir elbise modeli olabilir. Örneğin nişan veya düğün alışverişinde eşinizin beğendiği bir modeli ona sürpriz olarak yüz görümlüğü hediyesi ile sunmanız oldukça şık duracaktır.

Gelinden Damada Hediye Önerileri

En klasik hediye önerimiz şık bir saat olabilir… Belki damat beyin güzel bir saati vardır ama gelinin hediyesi ayrı güzeldir. Saat dışında güzel bir telefon veya son dönemlerin modası olan tanışmadan nikah merasimini gösteren bir albüm olabilir.

admin

Evliliğe dair her şeyi paylaşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir