Menu

Nikah Elbisesi Hangi Renk Olmalı

En Zarif Nikah Elbiseleri 2016

En Zarif Nikah Elbiseleri 2016

Nikah elbisesi hangi renk olmalı sorusu genç kızların kafasında büyük bir soru işareti. Sizlere nikah elbisesi ahngi renk olmalıdır sorusunun cevabını en mantıklı ve aklınıza yatacak şekilde vermeye çalışırken en trend renk ve tasarımları sizlerle paylaşacağız.

Öncelikli olarak nikah elbisesi hangi renk olmalı sorusunun yanıtı için nikah konseptine bakmak gerekli. Son zamanların en moda nikah törenleri gösterişten uzak ve sade yakın aile çevresi ve dostların katılımı ile gerçekleşmekte. Bu noktadan hareketle şaşaa ve gösterişi çok sevmeyen bayanlara tavsiyemiz sade ve beyaz renkli elbise tasarımları olacak. Örneğin güpür işlemeleri ile birlikte göz alıcı bir güzelliğe kavuşacağınızı unutmayınız. Özellilke midi boy beyaz renkli nikah elbise modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda moda. Peki beyazın hangi tonu? Bu yılın modası kar beyazın tahtına oturan kırık beyaz olarak karşımıza çıkmakta.

En Güzel Straplez Nikah Elbise Modelleri

En Güzel Straplez Nikah Elbise Modelleri

Daha canlı renk tercihinde bulunmak isteyenler için ise öne çıkan renk kombinleri öncelikli olarak sarı, mavi ve kırmızı tonları olmakta. Burada öne çıkan bir diğer nokta ise eşinizin seçeceği takımın renk tonları olacaktır. Özellikle beyefendinin takacağı kravat ile sizin elbise renginizin uyumu oldukça şık duracaktır.

O zaman özetlemek gerekirse nikah elbisesi hangi renk olmalı sorusunun cevabı ağırlıklı olarak beyaz olmakla birlikte eşinizin kıyafetinin rengi ile de uyumlu özellikle kravatı ile uyumlu kırmızı ve canlı renklerden olabilir.

Nikahta Ayağa Basmak

Nikahta Ayağa Basmak

Bir diğer yazımız olan Nikah İçin Elbise Modelleri 2016 başlıklı içerikte 2016 Nikah Elbiseleri, En Güzel Nikah Elbiseleri ve Nikah Elbiseleri hakkında bilgiler yer alıyor.

Populer Sayfalar:

  • nikahta ne giyilir
  • nikahta hangi renk elbise giyilir
  • nikah elbisesi nasıl olmalı
  • nikahta giyilecek elbiseler
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1836 1RviqNRFg0oi3nAzr3U0TzmbOZguq4fsWPduM7y41_CRFZAPCBmTlvbIncWT4FYk af36ba42428aabdc3175d128768c95c823bc14f0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • nikah elbisem nasıl olmalı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir